Borelioza - Gorąco polecam sprawdzić!

Ogólne rozmowy o chorobie.

Moderator: Moderatorzy

Odp: Borelioza - Gorąco polecam sprawdzić!

Postprzez cukinia89 » 24 wrz 2010, 10:14

No mi też się wydaje,że są różne progamy komputerowe do diagnozy tych robali ,virusów etc... Czy ktoś interesował sie już kiedyś wpływem glutenu na SM?
cukinia89

Postprzez jimmyjoe87 » 24 wrz 2010, 18:38

a czy jezeli ktos mial badanie plynu rdzeniowego i wyszlo ze wskazuje ono na SM to takie badanie ma tez sens ?
jimmyjoe87

Postprzez cukinia89 » 24 wrz 2010, 21:05

Uważam że jak najbardziej ma sens .. ja po 2 latach odkryłam,że faktycznie lekarze po studiach medycznych ,osiadają na "laurach" i nie interesują się już innymi metodami wykrywania boreliozy. Ja w płynie mózg-rdz. miałam za mało jakiegoś składnika typowego dla SM,ale nie wiem,dla uproszczenia chyba,założyli że nie będą dalej drążyć czy to na pewno nie borelioza ,więc opisali mnie jako pacjętke z SM :] cóż ..w necie też można poczytać o boreliozie,jaką ciężką jest do zdiagnozowania chorobą,niestety. I jak wiele ludzi często leczy się na coś ,a powinni na coś zupełnie innego,zwłaszcza jeśli chodzi o choroby neurologiczne .:]
cukinia89

Postprzez marko19 » 28 lis 2010, 22:32

Witam do Cukini89 gdzie w Lublinie można zrobić badanie volla pozdrawiam.
marko19

Postprzez pauclau » 07 lut 2011, 01:35

Testy na Boleriozę są niewiarygodne więc wymagana jest ostrożność w diagnozie SM, żaden test nie stwierdza jednoznacznie że nie ma kretków w mózgu albo w stawach, uwaza sie że wiekszosc zdiagnozowanych pacjentów SM ma Boleriozę polecam to sprawdzić. Obraz MIR jest identyczny w obu przypadkach. Test Eliza, Western Blot, PCR nie wychodzą bo kretki mogą być ukryte w cystach z dal od krwioobiegu ( nie tolerują tlenu wiec szukaja sobie miejsca w płynie stawowym, lub CSF gdzie komurki immunologiczne nie działaja tak sprwanie jak w krwioobiegu

Pozdr.
pauclau

Postprzez mandrzej » 07 lut 2011, 14:39

cukinia89 napisał(a):Aparat nazywa się Salvia, To jeden z linków http://www.danmed.pl/?id=51

-- 21 Wrz 2010, 15:44 --

Cypek,jeśli chodzi o mnie to nie wykryto mi na 100% boreliozy w szpitalu -z krwi i z płynu mózgowo-rdzeniowego nic konkretnie nie wynikało ,więc zakwalifikowano mnie jako pacjenke z SM. Szczęśliwym zbiegiem osób i okoliczności pewna Pani poleciła nam gabinet w Lublinie.Tam oczywiście nie leczą antybiotykami,tylko specjalnymi kropelkami podjęzykowymi -można o tym poczytać na stronkach. Teraz jestem na ścisłej diecie bezglutenowej,plus odpowiednio dobrane krople i czuję sie coraz lepiej- (miałam zaburzenia równowagi ,i to jakie..,drętwienie całej lewej nogi,niedowład,osłabienie mięśni,opadanie prawej stopy) Wróciła mi pasja życia !:)

I to najważniejsze! A dopóki sami ci prze-mądrzy lekarze nie wiedzą co powoduje zmiany i skutki określane przez nich zbiorczo jako SM to nie mamy innego wyjścia jak też szukać innych niż polecane przez nich rozwiązania. I żadne nie może być z góry skazane na obśmianie i wykpienie. Póki lekarze nie poznają przyczyn i nie nauczą się leczyć. Ot co.
mandrzej

Postprzez pauclau » 11 lut 2011, 22:59

Ostatnio czytałem że kilku lekarzy w US uważa ze wszystkie choroby demyelizacyjne: SM, Perkinsons, Altzeimer, sa spowodowane kretkami borelii, w Yale z przebadanych ognisk w mózgu 10 mózgów pacjentów na Altzeimera kretki stwierdzono w 7 czyli to 70% bardzo wysokie prawdopodobieństwo. Sm może być skutkiem a nie przyczyną, przypomne że MRI wyglada tak samo w SM jak i w Boleriozie.
Pozdrawiam
pauclau

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o SM