Wpływ depresji na jakość życia chorych ze stwardnieniem rozsianym.

Prośby studentów i innych osób o wypełnienie ankiety. Prośby umieszczane w innych działach będą usuwane.
sasetka898
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, 15:33

Wpływ depresji na jakość życia chorych ze stwardnieniem rozsianym.

Post autor: sasetka898 » 17 sie 2022, 13:44

Kwestionariusz ankiety

Szanowni Państwo!
Nazywam się Monika Grecka, jestem studentką Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku na kierunku Pielęgniarstwo. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która stanowi część badawczą pracy magisterskiej na temat: „Wpływ depresji na jakość życia chorych ze stwardnieniem rozsianym”.
Poniższa ankieta jest anonimowa, zgodnie z przepisami zawartymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 25 maja 2018 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE badacze zobowiązują się do zachowania anonimowości badanych. Udział w badaniu jest dobrowolny. Ankietowany może zrezygnować z badań na każdym z jego etapów bez jakichkolwiek konsekwencji. Uzyskane wyniki badań zostaną wykorzystane do napisania pracy magisterskiej, zebrane informacje będą służyć wyłącznie do naukowego opracowania.
Proszę odpowiedzieć na pytania załączone w kwestionariuszu, zakreślając znak „X” w wybranym kółku bądź udzielając własnej odpowiedzi.

https://forms.gle/UeVefEW3p9Fau1qi6

Odpowiedz