bardzo prosz o pomoc

Ogólne rozmowy o chorobie.
waigt77

bardzo prosz o pomoc

Post autor: waigt77 » 06 lip 2016, 20:15

witam MOJA HITSORIA ZACZELA SIE OD 2006 ROKU ZACZALEM CORAZ GROZJE CHODZIC C DO DZIS NIE JESTESM ZDIAGNOZOWANY A NIE NIE MAM LECZENIA BARDZO POSZE O POMOC ROSZE O POMOC MOJ WYPIS SZPITALNY ROZPOZNANIE KLINICZNE / CHOROBA ZASADNICZA / :R29.8 - INNE I NIEOKRESLONE OBJAWY CHOROBOWE DOTYCZĄCE UKLADU NERWOWEGO I MIEŚNIOWO-KOSTNEGO EPIKRYZA 36-LETNI PACJENT PRZYJETY Z POWODU ZGŁASZANEGO NARASTAJĄCEGO UCZUCIA OSŁABIENIA CZTERECH KOŃCZYN DOLEGLWOSCI OD 2006 R OD EPIZODU PODWÓJNEGO WIDZENIA ,PROBLEMOW Z CHODZENIEM ORAZ OSŁABIENIA NÓG .W 2007 DOLACZYLO SIE OSLABIENIE KONCZYN GÓRNYCH ORAZ UCZUCIE MROWIENIA CZTERECH KONCZYN .PACJENT BYL WIELOKROTNIE HOSPITALIZOWANY W ROZNYCH ODDZIAL NEUROLOGICZNYCH MIN . W WARSZAWIE .ŁODZI ,SUCHEJ BESKIDZKIEJ -NIE USTALAONO PRZYCZYNY DOLEGLIWOSCI , W WYKONANYCH BADANIACH MR GLOWY Z 2010 I 2012 ORAZ MR KRGOSLUPA SZYJNEGO I PIERSIOWEGO NIE UWIDOCZNIONO ZMIAN PATOLOGICZNYCH.WYNIKI BADAN EMG 2009 ENG 2012 2015 VEP 2012 I PROBA MIASTENICZNA 2009 2015PRAWIDLOWE W PMR Z 2010 R NIE STWIERDOZNO OBECNOSCI PROZKOW OLIGOKLONALNYCH . BDANAIEM NEUROLOGICNZYM STWIERDOZNO :PACJENT PRZYTOMNY PRAWDLOWOW ZORIENTOWANY AUTO I ALLOPSYHICZNIE NIESPOKOJNY ZGLASZA LEK CZY TO SLA BADZ SM ZENICE ROWNE PRAWIDILWO REAGUJACE NA SWIATLO 4KK SILA NAPIECIE MIESNIWOE -W/N9(ZMIENNIE SIE PREZENTUJE W TRACKIE FORMALNEJ OCENY SILY SPONATNICZNIE PORUSZA SIE I POSLUHUJE KONCZYNAMI BEZ TRUDNOSIC) O. SCIEGNISTE SYMETRYCZNE ŻYWE ,PRAWIDLOWE BEZ O PATOLOGICNZYCH BEZ OBIEKTYWNYCH ZABURZEN CZUCIA POW I GŁEBOKIEGO PODAJE OSLABIENIE CZ DOTYKU DYST DO LOKCI .KOLAN ROMBERG PRAW ,OTYŁY W BADANIACH LABORATORYJNYCH HIPERCHOLETEROLEMIA .BADANAI ELEKTOFIZJOLOGCZNE :PRZEWODNCITWO NERWOWE I ELEKTROMUOGRAFIA W GR NORMY NA PODSTAWIE CALSOCI OBRAZU KLINICZNEGO I WYNIKOW PRZEPROWADZONYCH BRAK PODSTAW DO STWIERDZNEIA ORGANICZNEGO USZKODZNEIA UKLADU NERWOWEGO MAGACEGO TLUMACZYC ZGLASZANE DOLIGLIWOSC
A ZACZELO SIE TO BADANIEM DNA OKA " - OTO JESCZE MOJA KONSULTACJA OKULISTYCZNA Z 2007 ROKU TAKSIE SIE ZACZELO U MNIE OD WZROKU PRZEDNI ODCINEK BEZ ZMIAN VISUS W NORMIE DNO: OP TARCZA BLADORÓZOWA O OBRYSACH WYRAZNYCH W POZIOMIE DNA NACYZNIA PRAWIDLOWE WSK 0.5X0.4 OL -BLADORÓŻOWA OD SKRONI BLEDSZA PALLA +2.0 WSK.0.6X0.6 NACZYNIA PRAWIDLOWE .CENTRUM BZ DIAGNOZA OBSERVATIO GUAD ATROPH PARTIALIS N 2 SIN LUDIZE POMOZCIE CO O TO ONZACZA?

mpmarzena

Re: bardzo prosz o pomoc

Post autor: mpmarzena » 25 lut 2017, 23:44

Witaj

W sumie nie mnie oceniać, od tego są lekarze, którzy znają się na swojej pracy ale... Czytając wszystko i porównując do moich perypetii z SM, wydaję mi się że tego diabła z listy możesz wykreślić. Ja trzy dni temu wyszłam ze szpitala po rzucie. Mam dwie plaki na kręgosłupie szyjnym, które uciskają mi na worek oponowy. Problemy o których piszesz, min. drętwienie, strach, utrata równowagi itd itp są mi znane z uwagi na uszkodzenie właśnie odcinka szyjnego. Okazał się mega istotnym ale i wymagającym pomocy problemem.
Może warto sprawdzić czy nie ma żadnego ucisku na kręgosłupie?

Życzę wytrwałości i powodzenia. A przede wszystkim pozytywnego nastawienia. Stres jest potwornym wrogiem...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz