Objawy

Ogólne rozmowy o chorobie.
MamaMania32

Objawy

Post autor: MamaMania32 » 13 lip 2017, 12:46

Witam Was wszystkich
Może napisze trochę kim jestem
Mam na imię Marysia i mam 32 lata. Mam super synka którego sama wychowuje. Ma 8 lat :) jest super.
Rok temu byłam w pełni zdrowa
Teraz mam CIN 1 w szyjce macicy przez wirusa HPV onkogennego. Mam Hashimoto ale to od lat. Ale jestem aż nadto szczupła ostatnio..
nocne poty, i ogólna słabość wiec zrobiłam szereg badań i wyszła anemia bardzo mocna, prócz tego metaplazja jelitowa. Ostatnio zrobiłam z ciekawości w kierunku chłoniaka bo powiększony węzeł chłonny mi wyskoczył potyliczny wirusa EBV i mam aktywne wskaźniki tzn dodatnie oba wiec mononukleoza czy chłoniak.. a teraz to mrowienie w dloni i stopie, uczucie kłucia igiełkami ciała. I to osłabienie. miałam MRI bez kontrastu w kierunku węzła i nic nie wyszło. Zrobić jeszcze raz z kontrastem ? Neurolog powiedziała ze .. mam taki brak odruchu brszusznego wiec podejrzenie SM
Proszę doradźcie mi coś. Może to przez to EBV.. Ostatnia miłość i próba ułożenia życia mnie sporo kosztowała zdrowia. HPV , EBV podejrzenie chłoniaka czy SM.. napiszcie coś proszę Was. Wiem ze nie jesteście lekarzami ale tak liczę na obiektywne oceny. Buziaki moi kochani

yolkaa

Re: Objawy

Post autor: yolkaa » 13 lis 2017, 14:36

Według mnie wcale nie jest tak źle i i spokojnie masz szanse z tego wyjsc ;)

Awatar użytkownika
Twardy

Re: Objawy

Post autor: Twardy » 14 lis 2017, 10:43

ja tez mialem mrowienia w stopach. MRI od razu pokazal plamki wiec diagnoza jednoznaczna.
mrowienia w palcach przeszly kompletnie ... ale brak odruchu brzusznego moze byc zwiazany z czyms innym.
jednak MRI powinno pokazac jesli to faktycznie SM.
kontrast sie podaje zeby sprawdzic czy nie ma stanu zapalnego.
ciezko cos powiedziec ...
u mnie juz po drugiej dawce leku MRi pokazalo ze plamki po prostu poznikaly ...
pozdrawiam

Odpowiedz