Olejek CBD

Metody leczenia, nowe leki, leczenie niekonwencjonalne, lekarze, ośrodki zdrowia.
PawełłewaP

Olejek CBD

Post autor: PawełłewaP » 07 kwie 2015, 16:20

Chciałem zapytać czy ktoś miał z tym jakąś styczność.
Znalazłem w sklepie internetowym www.lionweed.pl ale nie wiem czy warto sięza to brać.

Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Kontaktowanie:

Odp: Olejek CBD

Post autor: Cypek » 08 kwie 2015, 09:27

Może daj linka do produktu a nie na główną stronę sklepu.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

agnieszka79

Post autor: agnieszka79 » 27 sty 2016, 14:18

Mój kolega zazywa olejek z konopii chyba 15% czy 30 CBD. Kupuje go w sklepie www.konopnecentrum.pl. Ja też się tam zaopatruję/
Spróbuj może Ci tez pomoże.

kamilakonieczna

Post autor: kamilakonieczna » 30 paź 2016, 20:28

Szczerze powiedziawszy do olejków konopnych to mam taki chłodny stosunek i wydaje mi się że to jest nic więcej niż tylko nową drogą producentów do znalezienia zysków w miejscach dziennie powinny one powstawać czyli wśród chorych
Immunomodulin od (8.11.2016)

weronikajanas

Re: Olejek CBD

Post autor: weronikajanas » 17 maja 2017, 13:29

Ja choruję od lat na SM. Leczona byłam wszystkim, miałam przerwy w leczeniu. W zasadzie choroba postępowała bez względu na wszystko. Wiele rzeczy niekonwencjonalnych zdążyłam poznać przez ten czas. Stan się pogarszał, nie ma co ukrywać. Swego czasu trafiłam na stronę www.konopiafarmacja.pl i po konsultacji z moim lekarze spróbowałam leczenie wesprzeć ekstraktem CBD 6 %. To dopiero trzeci miesiąc, ale szczerze mogę powiedzieć, że czuję ogromna różnicę. Ciekawa jestem na ile choroba uszkodziła mój system nerwowy i ile jest w stanie cofnąć ta terapia. Jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz