lekarz POZ odmówił...

Metody leczenia, nowe leki, leczenie niekonwencjonalne, lekarze, ośrodki zdrowia.
laquna5

lekarz POZ odmówił...

Post autor: laquna5 » 02 sty 2017, 22:21

Zakwalifikowano mnie do programu leczenia SM refundowanego przez NFZ .Pierwszy zastrzyk wykonałam sama wKlinice w obecności pielegniarki, po uprzednim szkoleniu.Lekarz kontrolował jak reaguję na lek.Poniewaz jestem alergikiem i odczyn byl dosyc duży.Lekarz zalecił mi ustnie, by kolejny zastrzyk wykonać również w warunkach szybkiego dostępu do pomocy medycznej.Mieszkam w miejscowości oddalonej 60 km od kliniki.udalam sie wiec do przychodni Medycyny Rodzinnej i tam spotkałam się z odmową bym mogla wykonać tam iniekcję , chodziło tylko o to bym otrzymała pomoc medyczna w przypadku reakcji alergicznej.Lekarz rodzinny uważam ze nie mogę bo nie mam zlecenia.Kurcze mam lek.mam pen.sama robię zastrzyk.chodził tylko o ewentualne udzielenie pomocy.Czy ktoś miał podobny problem.Jesli te schody maja trwać do końca życia, bo lekarze boją się takich chorych to już mam dosyć...

Added in 4 minutes 29 seconds:
Mam Copaxone40.Interesują mnie również Wasze opinie i doświadczenia podczas leczenia tym specyfikiem.Dziękuję za odp.

Odpowiedz