Regulamin forum

Działanie forum. Rozwiązywanie problemów i sugestie odnośnie działania forum.
Awatar użytkownika
Cypek
Administrator
Posty: 612
Rejestracja: 16 kwie 2010, 10:40
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Regulamin forum

Post autor: Cypek » 16 kwie 2010, 13:24

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem lub z ogólnie przyjętą netykietą. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare) oraz do wysyłania komunikatów od administratora. Adresy e-mail użytkowników nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim.

Ponadto zabrania się:
- podawania danych osobowych oraz adresów e-mail numerów telefonów użytkowników
- publikowania treści prywatnej korespondencji bez wyraźnej zgody nadawcy
- oskarżania osób lub instytucji bez posiadania i przedstawienia dowodów na słuszność tych oskarżeń
- publikowania propozycji sprzedaży/odstąpienia leków dostępnych w Polsce tylko na receptę
- publikowania treści obcojęzycznych oraz surowych tłumaczeń z komputerowego translatora
- dublowania istniejących wątków - przed założeniem nowego wątku należy skorzystać z funkcji szukaj aby sprawdzić, czy podobny temat nie został już wcześniej poruszony i tam prowadzić dalszą dyskusję
- reklamowania innych stron internetowych

Będąc zarejestrowanym użytkownikiem na stronie www.stwardnienie-rozsiane.org oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z w/w regulaminem oraz zobowiązujesz się go przestrzegać.

Jako administrator zastrzegam sobie prawo do zmiany w/w regulaminu bez podawania przyczyny i powiadamiania użytkowników. Każdy zarejestrowany użytkownik ma obowiązek samodzielnie zapoznawać się z wszelkimi zmianami w regulaminie.
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

Zablokowany